Wstecz

WIZYTA DUSZPASTERSKA - KOLĘDA

Data dodania: 2018-12-22

Odwiedziny Duszpasterskie 2018/2019

 

Data

Ks. Wikary

Ks. Proboszcz

27.12.18

Czwartek

Szczerbowski – Gruszka – Janota B

od g. 14.00

 

28.12. 18

Piątek  

Kliś – Wrożyna – Graboń – Śleziak B

od g. 14.00

Machalica – Hupert – Grygier – Tolasz Ł

od g. 14.00

29.12. 18 

Sobota 

Strach – Hyrnik – Zamarski W

od g. 9.00

Rajwa – Gaszek – Kukioła – Szymala – Hupert Ł

od g. 9.00

30.12. 18

Niedziela

 

Więcek – Sztwiorok  – Zeman B

od g. 14.00

 

 Stroka – Kuś – Sobol – Gańczarczyk – Siąkała – Madzia – Kucharska Ł

od g. 14.00

2.01.19

Środa

 

Heczko – Filapek – Gruszka B

od g. 15.30

Kliś – Szmyd – Pakieła – Gabzdyl Ł

 od g. 14.00

3.01. 19

Czwartek

Kawik – Knyps – Suława – Kopoczek – Świńczyk B

od g. 14.00

Michnik – Łatanik – Zamarski – Suchy Ł

od g. 14.00

 

4.01. 19

Piątek  

Gunia – Grzybek – Waliczek – Chybiorz – Burian Ł

od g. 14.00

Urban – Kalfas – Matoga – Mojeścik B

od g. 13.00

5.01. 19

Sobota 

Salewski  – Mikołajczyk – Kocurek –  Lachowski Ł

od g. 10.00

Miksiewicz – Michnik – Pniewski  B

od g.9.00

6.01.19

Niedziela

 

Machalica – Grycz – Wspaniały – Stec – Suchodolski W od g. 14.00 

 

7.01. 19

Poniedziałek

Rak – Pietrzak –Wujkowski W

od g. 15.30

Gawlik – Ćwiękała – Zubek B

od g. 14.00

8.01.19

Wtorek

Marszałek – Świerkot – Sienkiewicz – Kajstura Ł

od g. 16.00

Grzyb –  Gruszka, Nowotarski – Jurak – Knopek B  

od g. 14.00

9.01. 19

Środa

Tulkis – Froń – Bargieł – Gunia Ł

od g. 15.30

Kidoń – Faruga – Lorańczyk  – Susek W

od g. 14.00 

10.01. 19

Czwartek

 

Berek – Rak – Jenkner  – Guzdek W

od g. 14.00

Jazgar – Omyła – Skoczeń – Wawrzeczko Ł

od g. 14.00

12.01.19

Sobota

od g. 9.00

Gwiżdż – Jasiczek – Gawłowski – Frycz – Kaliński W

od g. 9.00

Baścik – Faruga – Kocur – Małysz – Rzepka Ł

od g. 9.00

 

13.01.19

Niedziela 

 

Obirek – Zamarski – Olearczyk – Pakieła – Zawada– Frycz B

od g. 14.00

Śpiewak – Grygier – Greń  – Światłoch  Ł

od g. 14.00

14.01.19

Poniedziałek

 

Hernik – Zawada – Matuszny B

od g. 14.00

15.01.19

Wtorek

 

Gunia – Dziadek  – Ruśniok – Józefacki B

od g. 14.00

16.01. 19

Środa

 

Gańczarczyk – Gamrot  – Jenkner - Bąk Ł

od g. 14.00

17.01. 19

Czwartek

Czakon – Steller – Holisz B

od g. 14.00

Soloch – Macura – Kuzera – Biliński Ł

od g. 14.00

19.01.19

Sobota

 

Gruszka – Juraszek – Talik – Żyłka  – Kajzer W i Ł

od g. 9.00

 

20.01.19

niedziela

 

kolęda dodatkowa 

od g. 14.00

 

kolęda dodatkowa 

od g. 14.00